سایز وزیری

برای ارسال با کیفیت مرسوله و رضایت مشتریان شما، بوکران کارتن هایی در ابعاد متنوع و مناسب برای بسته بندی کتاب طراحی کرده است. کارتن های طراحی شده بوکران دارای تاییدیه و استاندارد از شرکت پست جمهوری اسلامی است. فرم ظاهری، رنگ بندی، طراحی، ابعاد و لفاف به کار گرفته شده برای کارتن ها مناسب برای بسته بندی کتاب است. برای راحتی شما در انتخاب، کارتن ها در سه قطع وزیری، رحلی و سایز بزرگ برای تعداد بیش از ۵ جلد طراحی شده است.

ابعاد در نظر گرفته شده برای این کارتن مناسب جهت بسته بندی کتاب های قطع وزیری است و حداکثر ۵ کتاب در حجم کتاب های وزیری را به راحتی میتوان با این ابعاد بسته بندی کرد. به طور مثال شما میتوانید در یک کارتون بوکران ۶ کتاب ۲۵۰ صفحه ای با قطع وزیری و جلد شومیز را بسته بندی کنید. همچنین این کارتون قابلیت نگهداری ۳ جلد کتاب ۲۵۰ صفحه ایِ گالینگور و ۸ کتاب ۳۵۰ صفحه ایِ رقعی با جلد شومیز را دارد. جنس مرغوب مقوایی،‫ ابعاد ۳۰ در ۲۳ سانتی متر، قابلیت تغییر سایز از یک تا چند کتاب، قابلیت تغییر سایز از یک قطع به قطعی دیگر از جیبی تا وزیری از دیگر ویژگی های کارتن بوکران است.

سایز رحلی

ابعاد در نظر گرفته شده برای این کارتن مناسب جهت بسته بندی کتاب های قطع رحلی میباشد و حداکثر 5 کتاب در حجم کتاب های رحلی را به راحتی میتوان با این ابعاد بسته بندی کرد.

 

سایز بزرگ

این کارتن ها در ابعاد بزرگتر برای بسته بندی کتاب های بیشتر از 5 جلد میباشد.

 

ویدئوهای سایز رحلی

آموزش بسته بندی

آموزش بسته بندی بندی بوکران

Menu 1

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Menu 3

Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.